SMS kredīti Jums

SMS jeb patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas domāts dažādu lielāku vai mazāku pirkumu un pakalpojumu apmaksai, brīžos kad nevarat tos pilnā apjomā segt no saviem līdzekļiem. Patēriņa kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, turklāt to piedāvājumu klāsts, Latvijas tirgū, ir diezgan iespaidīgs.

SMS kredītiem, kā jau pats nosaukums liecina, ir saistība ar mobilajiem telefoniem un to SMS jeb īsziņas funkciju. SMS kredītus pieteikt iespējams nosūtot īsziņu ar vēlamo naudas summu un atmaksas termiņu, taču pirms tam jums jāreģistrē savs profils, aizdevēja mājas lapā. SMS kredītus iespējams pieteikt ne tikai ar īsziņas palīdzību, to var izdarīt arī internetā, zvanot pa tālruni vai apmeklējot kādu no aizdevēja norādītajiem klientu apkalpošanas centriem.

Lai pieteiktos kādam no SMS kredītiem jums:

  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam ar derīgu uzturēšanās atļauju.
  • Jābūt vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem (Credit24 piedāvā aizdevumu arī no 18 gadiem)
  • Jāsaņem regulāri, pierādāmi ienākumi,
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku vai nemaksātāju sarakstā, kā arī kavējis pašreizējos maksājumus, ja tādi pastāv.
  • Jums jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī e-pasta adresei un aktīvam mobilā telefona numuram.

Ja atbilstat iepriekš minētajiem nosacījumiem, kredīta saņemšanai vajadzētu būt ātrai un vienkāršai, taču, ja dažādu subjektīvu iemeslu dēļ, kāds no aizdevējiem kredītu jums atsaka, jūs varat griezties ar aizdevuma pieteikumu pie cita aizdevēja.

Ar SMS kredītu palīdzību jūs varat aizņemties naudas summas līdz pat 10 000 eiro izvēloties atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem jeb 5 gadiem. Tā kā patēriņa kredīti ir īstermiņa aizdevumi, tos izdevīgāk ir aizņemties uz neilgu laika periodu, taču pirms aizņemšanās, rūpīgi jāizvērtē kāds ir tieši jums izdevīgākais atmaksas termiņš, kurā bez jeb kādām problēmām spēsiet atmaksāt aizdevumu.

Pirms aizņemšanās apskatiet vairāku aizdevēju piedāvājumus, lai izvēlētos sev atbilstošāko un izdevīgāko kredīta variantu un nenāktos pārmaksāt.

Aizņemieties atbildīgi, tikai tad, kad aizdevums patiešām ir nepieciešams.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.