Kredits7.lv ilgtermiņa kredīts

Kredits7.lv ilgtermiņa kredīts ir kredīts, kurš piemērots ilgtermiņa vajadzībām. Tik lielām ilgtermiņa vajadzībām, kuras nepārsniedz 24 mēnešus jeb 2 gadus. Kā jau noprotams, 2 gadi ir maksimālais termiņš, kurš tiek piedāvā kredits7 aizņēmējiem.

kredits7

Ja esat nolēmis ilgtermiņa kredītu pieteikt Kredits7.lv vietnē, Jums tiks piedāvātas kredīta iespējas apjomā no 150,- EUR līdz 1500,- EUR laika termiņam no 2 līdz 24 mēnešiem. Kredīta kalkulatorā viegli varat aprēķināt aptuvenās kredīta izmaksas, taču gala vārds pieder kredīta devējam, kurš pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas izvērtēs kredīta izsniegšanu, ņemot vērā Jūsu kredītvēsturi. Kredītvēsture tiek pārbaudīta Kredits7.lv datubāzē, kā arī trešo personu datubāzēs (Iedzīvotāju reģistrs, SIA Julianus Inkasso Latvija, AS Kredītinformācijas birojs, Latvijas Bankas Kredītu reģistrs, Valsts ieņēmumu dienests, SIA Creditreform Latvija, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, Lindorff OY Latvijas filiāle), lai noskaidrotu kredītu saistību vēsturi, iepriekšējo saistību apmēru, termiņus un pamatu, prasījumus pret kredīta ņēmēju un citas ziņas, kas nepieciešamas kredīta ņēmēja maksātspējas adekvātai novērtēšanai. Summai virs 450,- EUR nepieciešams bankas konta pārskats par pēdējiem sešiem mēnešiem.

Summas, ko Jūs varat iegūt ar ātro kredītu palīdzību, svārstās līdz 1500 eiro un ir ar elastīgu atmaksas termiņu. Pie lielām summām iespējams arī lielāks atmaksas termiņš ar maziem ikmēneša maksājumiem. Ērtākais ir tas, ka Jūs varat pagarināt atmaksas grafiku pēc savām ērtībām, iemaksājot noteiktu maksu aizdevējam pirms kredīta atmaksas termiņa beigām. Šo kredītu procentu likme ir nedaudz augstāka, salīdzinot ar standarta kredītiem, bet Jūs varat samazināt augstās procentu likmes, salīdzinot dažādus kredītu piedāvājumus no dažādiem aizdevējiem internetā. Tā kā konkurence starp aizdevējiem ir diezgan sīva, Jums ir iespēja iegūt lielisku piedāvājumu.

Pieteikuma formā pie Kredits7 jānorāda šāda informācija par kredīta ņēmēju: aizņēmuma summa, termiņš, mērķis, ikmēneša ienākumi, citu kredītsaistību summa, darbavieta, amats un darba stāžs, e-pasta adrese, tālruņa numurs un personas kods. Kredītu Kredits7 piešķir Latvijas Republikā deklarētiem iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 65 gadiem, kuriem ir bankas konts Latvijā reģistrētā kredītiestādē vai ārvalstu kredītiestādes filiālē Latvijā. Iesakām salīdzināt visus informāciju ar kredits 7 pieejamo, jo tā ir tā vietne, kur vienmēr būs pieejama pati, pati svaigākā info.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.