Nelicencētie ātro kredītu devēji

HELP palīdzībaNelicencētie ātro kredītu devēji Latvijā it kā esot, bet šķiet, ka tie nav daudz. Bieži vien šie kredītu devēji piedāvā krietni vien izdevīgākus aizdevuma noteikumus nekā tos piedāvā licencētie kredītu devēji. Tas ir tāpēc, ka strādājot oficiāli, kredītu kompānijām vienmēr būs jāmaksā kaut kāda noteikta daļa nodokļos, taču nelicencētajām ātro kredītu kompānijām un privātajiem aizdevējiem šāds nodoklis teorētiski būtu jāmaksā, bet realitātē tas ne vienmēr tiek darīts.

Līdz ar to šīm kompānijām ir iespēja izsniegt aizdevumu kredītu ņēmējiem ar izdevīgākiem aizdevuma noteikumiem. Tas būtu tikai loģiski, ja tā arī notiktu, taču bieži vien nelicencētie ātro kredītu devēji piedāvā saņemt aizdevumu ar krietni vien augstāku aizdevuma procentu likmi. Tāpēc kredītu ņēmējiem būtu ieteicams izvēlēties licencētas ātro kredītu kompānijas, kuras piedāvā oficiālu aizdevumu, kas pasargā kredītu ņēmēju un arī atbalsta valsti, jo tiek iegādāta licence, kas parasti maksā vismaz 70 000 EUR un nonāk valsts kasē, līdz ar to veicinot Latvijas ekonomisko attīstību.

Nelicencētie ātro kredītu devēji veicina gan ēnu ekonomiku, gan arī nedod nekādu garantiju kredītu ņēmējiem, par savu drošību. Šie kredītu devēji mēdz pielietot dažādas metodes, lai saņemtu naudu atpakaļ. Turpretī licencētie kredītu devēji ir atbildīgi likuma priekšā un parāda piedzīšanas procesu veic pēc Latvijas likumdošanas likumā noteiktās kārtības. Kredīta ņēmējs ir pasargāts un nekādā veidā netiks fiziski ietekmēts.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.