Ietaupīt naudu uz ēdiena rēķina

Ja darbs atrodas netālu no jūsu dzīvesvietas, tad darbinieks var apsvērt iespēju pusdienot mājās, ja vien var iekļauties pusdienas pārtraukumā. Pusdienojot mājās, var ietaupīt ģimenes budžeta līdzekļus, kurus darbinieks izlieto kafejnīcā. Protams, ģimenei ir jārēķinās, ka ejot uz veikalu nepieciešams iegādāties vairāk produktu nekā parasti. Ģimenes var iegādāties produktus veikalā uz 2 nedēļām, bet, protams, veikalā ir jāievēro derīguma termiņš, jo var gadīties, ka iegādājaties vecus produktus.

Reti, gadās cilvēki, kuri izvēlas nepusdienot vispār, paciešot izsalkumu līdz darba dienas beigām, un kopīgi pie ģimenes galda ietur kārtīgas un sātīgas siltas vakariņas. Tas ir nozīmīgs ģimenes budžeta ietaupījums, bet vai tāda sevis mocīšana ir prātīga – veselības un noslogojuma ziņā. Jo strādājot izsalkušam, jūsu darba ražīgums var pazemināties, jo domas būs par ēdienu, un slodze liksies smagāka nekā parasti.

Der izplānot ģimenes budžetu visam mēnesim, ko tu vari atvēlēt pusdienu izdevumiem, jo cenas laika gaitā zini no galvas, ja pasūti kafejnīcā vienu un to pašu ēdienu. Un tās būs tavas izdevumu robežas, kuras laikam ejot tevi disciplinēs un noskaņos, ka vairāk tērēt nevajag. Protams, ja alga palielinās, tad vari savos pusdienu izdevumos būt dāsnāks. Taču negaidīto algas piemaksu vari noguldīt arī savā bankas krājkontā, kurš tev vēlāk sniegs iespēju nopirkt, ko sen biji kārojis.

Taupīt uz pusdienām ir vērts, tad, ja tas nekaitē tavai veselībai, jo ēdieni un dzērieni tev jāuzņem regulāri, to pateiks katrs medicīnas darbinieks. Mēs dzīvojam sabiedrībā, kura sadalās grupās, kas tev var sniegt savu pieredzi, tie ir – tava ģimene, draugi, paziņas un kolēģi, kas tev ir līdzās katru dienu. Protams, izvēle tev ir jāpieņem pašam, bet nekas nestāv uz vietas visu vienmēr vari mainīt, kad vien vēlies.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.