Kā saņemt SMS kredītu?

SMS kredīta saņemšana norit šādi:

  • jāreģistrējas kredītdevēja mājaslapā;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 Eur apmērā
  • jāaizpilda pieteikums, un uzzināsi – cik lielu kredītu summu var aizņemties.

Lai arī SMS kredīti ir pieejami caur mobilo telefonu nosūtot īsziņu aizdevējam, vispirms nepieciešams reģistrēties kreditora mājaslapā, jo būs nepieciešams veikt vienreizēju maksājumu (parasti viena eiro centa apmērā), lai aizdevējs uzzinātu Jūsu bankas konta numuru un autentiskumu, kā arī šis maksājums kalpo kā sava veida paraksts un piekrišana aizdevēja noteikumiem. Pēc tam, kad ir veikta reģistrācija, SMS kredīts ir viegli saņemams nosūtot vienkāršu īsziņu ar vajadzīgajām komandām un jau pēc dažām minūtēm nauda tiks ieskaitīta bankas kontā. Svarīgi atcerēties, ka SMS kredītam var pieteikties jebkurā diennakts laikā – 7 dienas nedēļā un 24 stundas diennaktī, bet nauda kontā tiek ieskaitīta no 7 rītā līdz 12 vakarā.

Ja ir nepieciešams, lai darījums noritētu pēc iespējas raitāk, norādiet to bankas kontu, kas ir tajā pašā bankā, kur aizdevēja bankas konts, savādāk SMS kredīts var nedaudz aizkavēties.

Kad pieteikties naudas aizdevumam?

Neaizņemieties kredītu cita kredīta atmaksāšanai. Tieši tāpēc ikvienu pieteikumu izvērtē arī speciālisti, kuri pārbauda iesniegtās informācijas patiesumu, kredīta pieprasītāja parādsaistību vēsturi un konkrētā brīža aktīvās parādsaistības. Viens no galvenajiem nosacījumiem – klientam nedrīkst būt aktīvas parādsaistības finanšu institūcijā. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc SMS kredīta vietā vajadzētu izvēlēties īstermiņa kredīta pieprasījumu ar interneta starpniecību.

Nokārtojiet kredītsaistības laikā – pēc katra veiksmīgi un laicīgi atmaksātā aizdevuma, klienta kredītlimits tiek palielināts par vidēji 50 – 150 eiro. Ja izmanto kādu no ilgtermiņa aizdevēju piedāvājumiem, tad noteikti atradīsi tādus, kuri no otrās reizes piedāvā aizņemties nevis dažus simtus, bet jau vairāk kā tūkstoti eiro!

Šādos gadījumos, pieteikšanās ātrajam kredītam ir labākā iespēja iegūt finanšu palīdzību. Daudzi aizdevēji piedāvā tūlītēju kredīta apstiprinājumu tiem aizņēmējiem, kam ir laba kredītvēsture un ir stabili ikmēneša ienākumi. Viena no problēmām ir tā, ka ātro kredītu aizdevēji parasti pieprasa, lai aizņēmējam būtu pastāvīgs darbs, pirms tie ir ar mieru piešķirt kredītu, tādēļ, ja Jums pašlaik nav darba, kredīta iegūšana Jums var sagādāt problēmas. Kredīta procentu maksājumi ir daudz lielāki nekā tie, ko Jūs varētu maksāt bankā par ātro kredītu.

Kredīta pieteikuma apstrāde var aizņemt ļoti ilgu laiku. Ātro kredītu aizdevēji piedāvā ātru kredīta apstiprinājumu. Ātro kredītu procentu likmes var būt lielākas, bet aizņēmējs ietaupīs laiku un ātri iegūs tik ļoti nepieciešamos līdzekļus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.