Kā es taupu naudu

Šeit ir galvenie veidi, kā es ietaupu naudu.

Bibliotēkas. Esmu atgriezies pie bērnības ieraduma izmantot vietējās bibliotēkas pakalpojumus. Man ir bijusi iespēja ietaupīt naudu par grāmatām. Es mēdzu domāt, ka izvēle ir diezgan ierobežota, bet esmu neticami pārsteigts, cik mana izklaides kvalitāte ir pieaugusi, iztērētajai naudas summai samazinoties.

Naudas taupīšana un gudra tērēšana

Cilvēki pelna naudu, un daži vienkārši nezina, kā ietaupīt savu naudu, tādēļ viņi to tērē vieglprātīgām lietām. Tomēr naudas taupīšana un gudra tērēšana ir vesela māksla. Tas nozīmē, ka ir cilvēki, kuri ir apguvuši veidus, kā pārvaldīt naudu un gudri samazināt izdevumus. Un, tā kā daži cilvēki nezina, kā ietaupīt naudu labākā veidā, viņi var nokļūt parādos un nezina, ko darīt lietas labā. Šeit ir daži padomi, kā pārvaldīt naudu un mainīt domāšanu attiecībā uz finansēm.

Mājas budžeta plānotāja programma ir kaut kas, ko Jums vajadzētu nopietni apsvērt. Tā palīdz Jums piefiksēt visus Jūsu izdevumus un ietaupījumus, un programma arī dos Jums padomus, lai pastāstītu Jums vairāk par naudas taupīšanu. Tas var būt kā personīgā budžeta plānotājs Excel lapā, un tas ir pāris soļu attālumā no personīgā grāmatveža.

Jūs varat arī izmēģināt un iegādāties apģērbu un tehnoloģijas no mājaslapām internetā, kas sniedz īpašus piedāvājumus un atlaides. Jums varētu būt jāpagaida mazliet, lai saņemtu to, ko Jūs vēlaties, bet tad, kad Jūs sākat meklēt, ir daudz mājaslapu, jo īpaši internetā, kas piedāvā lieliskus piedāvājumus un tādējādi Jūs varat iegūt to, ko vēlaties par mazāku cenu.

Izveidojiet sarakstu ar visiem apģērbiem, ko Jums ir nepieciešams iegādāties, jo tādā veidā Jūs zināsiet, ko Jums vajadzētu iegādāties, un ko Jūs varat izdzēst no saraksta. Vēl viena lieta, ko daži cilvēki dara, ir savāc dažādu veikalu kuponus, jo tie var palīdzēt ietaupīt papildus.

Reizi gadā, izmantojiet visu virtuvē esošo pārtiku. Pērciet tikai preces, kas iet kopā ar tām, kas Jums jau ir (pākšaugi, makaroni, mērces, kārbas, kas ir stāvējušas plauktā gadiem!). Tas samazinās iepirkumu rēķinu būtiski par mēnesi, un tas var sniegt Jums dažas pārsteidzoši gardas maltītes, izmantojot mērces, ko Jūs nekad neesat pamēģinājis pirms tam.

Pārpalikumi no pagājušajām vakariņām var veidot lieliskas pusdienas, ja atsvaidzināti ar salātiem, ietaupot naudu katru dienu. Piemēram, sautējumus un zupas var vienkārši ievietot plastmasas kastē un uzsildīt darbā. Vārītas gaļas var izmantot sviestmaizēm, un pat vārīti dārzeņi un kartupeļu biezenis var derēt kā pildījums vai barojoša zupa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.