Hipotekārā kredīta un valūtas kalkulators

Nauda, centi, eiro centiHipotekārā kredīta kalkulators, tas sastāv no trim darbībām, kredīta summas, procentu likmes (gadā) un kredīta termiņa (gados). Visu pārējo izrēķina dators, jums atliek tikai ievadīt nepieciešamos parametrus. Nākamais ir viens no pieprasītākajiem kredīta veidiem, patēriņa kredīts. Patēriņa kredīta kalkulatorā ir jāievada tikai aizdevuma summa un termiņš, tālāk kalkulators izrēķinās procentu likmi mēnesī. Visi aprēķini ir aptuveni un var mainīties atkarībā no dienu skaita kalendārajos mēnešos un jūsu izvēlētā atmaksas datuma. Vairākās bankās ir līguma noformēšanas maksa.

Viens no vienkāršākajiem kalkulatora veidiem ir valūtas kalkulators, kurš izrēķina, kādu naudas summu jūs saņemsiet, iepērkot vai pārdodot noteikto summu kādā citā valūtā. Valūtas kurss var mainīties katru dienu, jo naudas cena aug un krīt. Kalkulators sastāv tikai no divām sadaļām – iepirkt un pārdot. Nākamie ir pensiju kalkulatori, kuri iedalās divās grupās – 2. Pensiju līmenim vai 3. Pensiju līmenim. Kalkulators sastāv no vairākiem lodziņiem, kuros jānorāda vecums, pensionēšanas vecums, mēneša alga, vidējais algas pieaugums gadā, plānotais pensiju plāna vidējais gada ienesīgums.

Ir pieejams arī tāds pakalpojums kā bērna pilngadības krājkonta kalkulators. Kurā jūs ievadāt bērna pašreizējo vecumu un summu, kuru katru mēnesi liksiet uz konta, vairākām bankām ir minimālā iemaksa, kura sastāda vismaz 35 eiro katru mēnesi, jūs varat izvēlēties funkciju, kad nauda katru mēnesi automātiski atskaitās no jūsu konta un pārskaitās uz jūsu bērna kontu. Naudu kas būs uzkrāta pa visiem gadiem, jūsu bērnam būs pieejam no 18 gadu vecuma, kad viņš sasniegs savu pilngadību.

Kredīta kalkulators ir nepieciešams katram uzņēmumam, un tas godīgi un pareizi izrēķina katru procentu, kuru jums būs jānomaksā par jūsu saņemto aizdevuma summu. Jums ir iespēja izrēķināt aizdevuma summu un procentus, pat neņemot kredītu vai aizdevumu, to var izdarīt bezmaksas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.