Kredīta palīgs dažādās situācijās

Cento

Ikviens var nonākt situācijā, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, piemēram, radušies neplānoti izdevumi, bet līdz algas dienai vēl mazliet jāgaida. Tādos brīžos noderīgi var būt ātrie kredīti, kas ir ērts, ātrs un izdevīgs variants kā tikt pie vajadzīgās naudas summas.

Internets paver ļoti plašas iespējas, turklāt palīdz taupīt laiku, kā arī citus būtiskus resursus. Arī ātrie aizdevumi, ko iespējams noformēt tiešsaistē, kļūst arvien populārāki, jo tas ir vienkāršākais veids, kā saņemt kredītu pat neizejot no mājām.

Kā atrast piemērotāko kredītu?

Ņemot vērā, ka pieejami dažādi ātrie aizdevumi, vērts iepazīties ar vairākiem kredīta  variantiem, lai izvēlētos savai situācijai piemērotāko. Kredītņēmēju ērtībām pieejami  gan īstermiņa ātrie kredīti , gan arī patēriņa kredīti. Tāpat pieejama arī lielu popularitāti ieguvusī kredītlīnija. Visi šie ātrie kredīti pieejami bez ķīlas un galvojuma.

Kredītus visērtāk salīdzināt pēc vairākiem kritērijiem:

  • Pieejamās aizdevuma summas. Pie dažādiem kredītdevējiem pieejamas atšķirīga apmēra ātrie aizdevumi.  Izvēlies to, kas atbilst Tavām prasībām;
  • Atmaksas termiņa. Ja nepieciešamā aizdevuma summa ir salīdzinoši neliela, arī atmaksas termiņš nebūs garš – visbiežāk ātrais kredīts internetā  jāatdod  pēc 30 dienām;
  • Procentu likmes. Pie vairākiem aizdevējiem pieejams bezprocentu kredīts, kas nozīmē, ka jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāpiebilst, šis piedāvājums pieejams tikai jaunajiem klientiem. Aizņemoties atkārtoti, kredītam tiks pievienota procentu likme;
  • Vecuma ierobežojuma. Ikviens kredītdevējs noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros ātrais kredīts internetā tiek izsniegts;
  • Kredīta saņemšanas laika. Ja pieteiksies aizdevēja darba laikā, kredītu saņemsi jau apmēram 15 minūšu laikā no apstiprinājuma brīža;
  • Papildu iespējām. Noteikti vērts iepazīties ar citām  iespējām – lojalitātes programmām, dažādiem bonusiem, kā arī to,  vai pieejama atmaksas termiņa pagarināšana.

Kā pieteikties aizdevumam?

Kad izvēlēts aizdevējs, vari pieteikties kredītam. Tas ir ērti un vienkārši, turklāt izdarāms no jebkuras vietas Latvijā – nav pat vajadzīgs tērēt laiku kredītiestādēs vai kārtot sarežģītas formalitātes. Viss, kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu:

  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • E-pasts;
  • Mobilais tālrunis;
  • Konts kādā no Latvijā esošajām bankām.

Vispirms nepieciešams reģistrēties izvēlētā aizdevēja mājaslapā, tas ir ērti izdarāms vien dažu minūšu laikā. Pēc tam vari pieteikties kredītam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Ja nepieciešams ātrs, ērts un izdevīgs ātrais kredīts internetā, ieskaties labākajos interneta kredītu piedāvājumos un izvēlies sev piemērotāko.

Tomēr atceries, ka ātrie kredīti pieejami personām ar pozitīvu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Lai arī ātrie aizdevumi ir ērti pieejami, tomēr esi atbildīgs un noformē kredītu tikai tad, ja esi pārliecināts, ka spēsi to atmaksāt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.