Parādu atgriešana likumīgajam īpašniekam

Naudas plūsma, kas iziet caur mūsu rokām  cilvēkiem vienmēr rodas vēlēšanās uzlabot savus dzīves apstākļus ar jaunām, mūsdienīgām precēm, vai tā ir jauna mobilā ierīce vai jauns auto. Taču arī ikdienas tēriņos pārtikā, apģērba iegādē vai došanās kādā ceļojumā, bieži cilvēks neaizdomājas vai viņš ar esošiem ienākumiem varēs atļauties pirkumus, un nenāksies aizņemties.

Tagad ir attīstījies jauns biznesa virziens – ātro kredītu kompānijas, kas brīvi aizdod naudu, bez lieliem dokumentu kalniem. Ātro kredītu kompānijas aizdodot naudas summas, cer atgūt aizdotās naudas summas laikā un bez aizkavēšanās. Protams, ir kredītu aizdevēji, ar kurām var vienoties par kredītu atdošanas jauniem nosacījumiem – termiņu pagarināšanu vai maksājuma atlikšanu uz noteiktu laiku. Jebkura kredītsaistību neizpilde var viegli sabojāt savu kredītvēsturi, kas jums nākotnē liegs ņemt jaunus kredītus.

No radiem, draugiem un paziņām aizņemties vienmēr ir vieglāk nekā no kredītiestādēm, jo radi, draugi neuzstāda stingras prasības. Bet ir svarīgi šo uzticību nepazaudēt, jo tā var sabojāt līdzšinējās attiecības. Ar zināmām personām var sarunāt jums izdevīgus atmaksas nosacījumus – summas lielumu un termiņu. Tikai neaizmirstiet savu paziņu brīdināt par sava ienākuma izmaiņām, ja jums konkrētajā periodā ir radušās naudas grūtības.

Katreiz, kad izlemjat iegādāties jaunas lietas, kas prasa lielus izdevumus, tad der uzreiz neizdot naudu nepārliecinoties, vai jums pietiks naudas līdz nākošajai algai, un nenāktos aizņemties no kredītiestādēm, vai apzināt visus draugu vai paziņu loku, kas var aizdot jums nepieciešamo summu uz jums izdevīgiem atmaksas noteikumiem.

Ir svarīgi, ja jūsu ģimenē ir 2 vai vairāk pelnoši ģimenes locekļi, tad der paņemt baltu papīra lapu, uz kuras sarakstiet visus obligātos tēriņus, un arī svarīgi izdomāt par brīvo naudas līdzekļu izlietojumu vai naudas līdzekļu uzkrāšanu uz kāda no ģimenes locekļu konta. Aizņemties no bankas vai draugiem der tad, ja visas ģimenes ienākumi ļaus laicīgi atmaksāt parādu un nenāksies ņemt vienu kredītu, lai atdotu iepriekšējos un tekošos izdevumus nenāktos ļoti ierobežot, ciešot zaudējumus un nekomfortablus apstākļus ikdienas tēriņu apjomos.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.